Švitrigailos namai

Naujamiesčio ritmu

Švitrigailos namai
 • Švitrigailos namai (1 picture)
 • Švitrigailos namai (2 picture)
 • Švitrigailos namai (3 picture)
 • Švitrigailos namai (4 picture)

„Švitrigailos namai“ – tai naujas projektas dinamiškame Vilniaus Naujamiestyje, kuriame kiekvienas ras įkvėpimą judėti miesto ritmu. „Švitrigailos namai“ sukurti aktyviems žmonėms, vertinantiems mobilumą, kuriems svarbu būti mieste ir jausti miesto gyvenimą. Tai projektas vertintiems laiką, patogumą ir gyvenimo miesto centre kokybę.

„Švitrigailos namus“ sudarys du septynių aukštų korpusai, kuriuose suprojektuoti 92 butai. Visi butai name suprojektuoti su erdviais balkonais nuo 7 kvadratinių metrų, kuriuose tilps kėdės ir staliukas jaukiems pasisėdėjimas. Viršutiniuose ir pirmuose aukštuose, esančiuose virš automobilių stovėjimo aikštelės, butai suprojektuoti su erdviomis terasomis. Cokoliniame namo aukšte po abiem korpusais bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Šalia namo numatoma vaikų žaidimo aikštelė, pasodinti žaliuojantys ilgamečiai augalai, gėlės.

Projekte „Švitrigailos namai“ suprojektuoti erdvūs ir patogūs butai:

· 1 k. 27-31 m²
· 2 k. 44-53 m²
· 3 k. 58-68 m²
· 4 k. 84-115 m²

PRIVALUMAI

Strateginė vieta
Naujamiestis yra jungiamoji miesto grandis, tad gyventojai tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu, tiek pėsčiomis galės pasiekti įvairias miesto vietas ar namus, negaišdami laiko spūstyse. Vos 1 minutė kelio iki visuomeninio transporto stotelės, o senamiestį pasiekti pėsčiomis užtrunka vos keliolika minučių. Netoliese yra geležinkelio ir autobusų stotys, tarptautinis Vilniaus oro uostas.

Patogumas ir erdvė
Gyventojų patogumui suprojektuoti šviesūs butai su dideliais langais ir itin erdviais balkonais nuo 7 iki 9 m². Pirmuose ir viršutiniuose aukštuose suprojektuotos erdvios terasos. Į rytinę pusę atsiveria miesto panorama ir erdvė į žalią zoną. Po namu bus įrengta 45 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Puiki infrastruktūra
Projektą supanti infrastruktūra pritaikyta miestiečių poreikiams: ša lia vaikų darželiai, mokyklos, sporto klubai, sveikatingumo centrai, kultūros objektai ir įvairūs renginiai, pasilinksminimo vietos, viešojo transporto stotelė, netoliese visą parą veikiantis prekybos centras.

Augantis Naujamiestis
Senamiesčio kaimynystėje įsikūręs Naujamiestis nuolat auga ir atsinaujina. Tai sparčiai besivystanti miesto dalis, kuri nuolat keičia savo veidą. „Švitrigailos namai“ yra puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir investicijai vienoje didžiausią potencialą turinčių Vilniaus dalių.

Projekto valdytojas
Projekto valdytoja „EIKA“– viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 230 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje. Geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKOS namai Pilaitėje“.

Statybos darbų pradžia: 2015 m. I ketv.
Statybos darbų pabaiga: 2016 m. III ketv.

 • Price from 1 478 €/m²
 • Plotas 27 m² - 115 m²
 • More


Energy Performance of Buildings:

Neighborhood Info:
 • Mokykla45 m.
 • Parduotuvė450 m.

 • Contacts:
  Name
  Phone
  E-mail
  The project website:
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info. Close