EIKOS namai Pilaitėje

Šilti butai! Šildymas tik 1,36 Lt/m² per mėnesį!

EIKOS namai Pilaitėje
 • EIKOS namai Pilaitėje (1 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (2 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (3 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (4 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (5 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (6 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (7 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (8 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (9 picture)
 • EIKOS namai Pilaitėje (10 picture)

„EIKA namai Pilaitėje“ – išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje. Tai būstas, vertinantiems ilgametę patirtį ir kokybę, ieškantiems patogių ir saugių namų sau ir savo šeimai.
Nauja gyvenvietės kvartalo dalis, kurioje suprojektuoti trys daugiabučiai, jungsis su anksčiau pastatytų namų dalimi. „EIKA namai Pilaitėje" architektas Vytenis Gerliakas suprojektavo visą kvartalą, todėl architektūroje išlaikytas spalvų ir formų vientisumas. Šalia naujų namų bus suformuotas erdvus uždaras kiemas, o jame aktyvaus poilsio ir žalioji zonos, vaikų žaidimo aikštelė. Namai suprojektuoti atokiau nuo judrios gatvės netoli žaliuojančio parkelio. Gyventojai galės leisti laiką žaliuojančiuose jaukiuose kiemeliuose ir džiaugtis gamtos kaimynyste - Pilaitę juosia miškai, trys ežerai ir upelis.
Išsirinkite savo svajonių namus:
1 k. 31 – 34 m2
2 k. 46 – 51 m2
3 k. 60 – 65 m2
PRIVALUMAI:
Išvystyta infrastruktūra
Vos per kelias minutes pasieksite prekybos centrus PUPA, Hyper NORFA, MAXIMA, RIMI bei kitas paslaugas teikiančias įmones. Netoliese įsikūrusioje kepyklėlėje kasdien galėsite įsigyti kvapnių bandelių prie rytinės kavos. Švietimo įstaigos bus pasiekiamos pėsčiomis – netoliese veikia dvi mokyklos ir du darželiai. Patogų susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, už 300 metrų esanti Smalinės stotelė ir puikus susisiekimas naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.
Šilti namai
„EIKA namai Pilaitėje“ šilčiausi ir mažiausiai energijos vartojantys naujos statybos namai Pilaitėje. Žiemos laikotarpiu gyventojus džiugina mažesni šildymo mokesčiai - vidutinė šildymo kaina čia 0,37 Eur/m2 (1,28 Lt/m2) per mėnesį (2014-2015 metų šildymo sezono duomenimis namuose M. Mažvydo g. 10, 12, 14 ir Nidos g. 5, Vilniuje).
Kokybė ir patikimumas
„EIKA namai Pilaitėje“ pastatyti iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Modernios technologijos pagalba užtikrinama puiki garso izoliacija, sienos tampa itin atsparios ugniai ir mechaniniams pažeidimams. Taip pat ženkliai sumažėja klaidų tikimybė statybų metu, kadangi sienos paruošiamos jau gamykloje su izoliacine medžiaga, o statybų aikštelėje tik surenkamos.
Projekto plėtotoja „EIKA“– viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 230 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „EIKA“ net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, įmonės projektai yra vertinami ir užsienyje.
Privatumas
Uždarose erdvėse tarp namų bus įrengtos žalios ir poilsio zonos. Įrengti vidiniai kiemeliai suteiks privatumo, kurs jaukumo įspūdį. Taip pat numatyta įrengti papildomą aktyvaus poilsio zoną – tinklinio aikštelę. Vasarą po įtemptos darbo dienos čia galėsite ne tik sportuoti, bet ir leisti vakarus su šeima ar susipažinti su kaimynais.
Namai suprojektuoti atokiau nuo judrios gatvės, laiptinės rakinamos, įvažiavimai į automobilių stovėjimo aikšteles - su užkardu.
Patogumas
„EIKA namai Pilaitėje“ per pastaruosius septynerius metus jau daugeliui šeimų tapo jaukiais namais. Pradedamos naujojo kvartalo statybos papildomai pasiūlys individualius poreikius atitinkantį, kokybišką 1 – 3 kambarių būstą su erdviomis terasomis ar balkonais. Bus pasiūlyta galimybė sujungti 1 ir 2 kambarių butus ir įsirengti erdvų 4 kambarių butą, pritaikytą smagiai Jūsų didelės šeimos kasdienybei.
„EIKA namuose Pilaitėje“ aktyviam laisvalaikiui yra įrengta krepšinio aikštelė, stalo tenisas bei lauko treniruokliai, kuriuos jau pamėgo gyventojai. Vakarus galėsite leisti ne tik žaliuojančiuose uždaruose kiemeliuose, bet ir džiaugtis gamtos kaimynyste - Pilaitę juosia miškai, trys ežerai ir upelis.
Šalia projektuojamų namų komplekso yra numatytos automobilių stovėjimo vietos prie namo ir parkavimosi vietos daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje. Jums nereikės jaudintis dėl savo svečių automobilių – juos galima bus nemokamai pastatyti gatvėje numatytose vietose.

Didelis butų pasirinkimas JAU PASTATYTUOSE ir dar statomuose namuose!

Butai parduodami su daline arba INDIVIDUALIA PILNA APDAILA.


 • Price from 1 159 €/m²
 • Plotas 31 m² - 65 m²
 • More


Energy Performance of Buildings:

Neighborhood Info:
 • Mokykla300 m.
 • Parduotuvė100 m.

 • Contacts:
  Name
  Phone
  E-mail
  The project website:
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info. Close